Pasja
Rywalizacja
Adrenalina
Przygotowanie auta do sportu
previous arrow
next arrow
Slider

Kolejny udany weekend w sezonie 2020

W dniach 27-29 sierpień 2020 roku odbyły się kolejne rundy Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski, w których nasz zespół brał udział. Tym razem na ten weekend wyścigowy udało się nam już przygotować 2 auta startujące w tej samej klasie, a więc Dywizji Narodowej 2. Nasz weekend zaczął się od przygotowania aut po przez udział w czwartkowych treningach.

Piątek to już udział w kwalifikacjach do 3 rundy WSMP, które są dla nas bardzo udane. Kończymy jest na pierwszym i trzecim miejscu w swojej klasie. W wyścigu wszystko układa się dla nas pozytywnie i na tych samych pozycjach kończymy udział w pierwszym wyścigu weekendu. Krystian wygrywa naszą klasę, a ja kończę na 3 miejscu.

Na sobotę również zostały zaplanowane kwalifikację oraz wyścig. Kwalifikacje rozpoczynają się z samego rana na przesychającym torze. Podobnie jak poprzednio kończymy je na 1 i 3 miejscu w klasie DN2. Wyścig rozpoczyna się dla nas pomyślnie, niestety w jego połowie awarii ulega jeden z samochodów. Drugie auto kończy wyścig na 2 miejscu w DN2.

Weekend był dla nas bardzo udany. Kolejny weekend już za 3 tygodnie tj. 18-20.09.2020.

Przesyłamy również podziękowania dla naszych sponsorów: Agencja BiW Ubezpieczenia, Tablice24.com.pl, Gazeta Internetowa iKrotoszyn, firmie Jotkel oraz MC TEAM Agencja Interaktywna oraz Miastu Krotoszyn, który wspiera nas w naszej pasji.

Dołącz do naszego zespołu

Jeśli jesteś zainteresowany, aby nas wesprzeć, zapoznaj się z naszą ofertą sponsorską

Wspierają NAS

Ta strona została wykonana przez: MC TEAM Agencja Interaktywna

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem