Pasja
Rywalizacja
Adrenalina
Przygotowanie auta do sportu
previous arrow
next arrow
Slider

Kolejny udany weekend zespołu KM Racing Team!

Za nami trzeci weekend Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski oczywiście z udziałem krotoszyńskiego zespołu KM Racing Team.

Czwartkowe (9 września) treningi z udziałem Mateusza i Krystiana Ciesiółków, przebiegły spokojnie i pozwoliły sprawdzić auta przed dalszą częścią weekendu wyścigowego. Kolejny dzień rozpoczął się od badania technicznego pojazdów.

W piątkowe popołudnie odbyły się także kwalifikacje do sobotniego wyścigu. Krystian ukończył je na pierwszym miejscu, a jego brat na trzecim w klasie DN2 dla samochodów o pojemności do 1300 ccm.

W sobotę startowaliśmy w mokrym wyścigu, który zawsze charakteryzuje się większą nieprzewidywalnością. Już na starcie do okrążenia formującego, samochód Krystiana nie chciał odpalić i musiał startować do wyścigu z alei serwisowej. Z kolei ja, po zachowawczym starcie, straciłem kilka pozycji, potem kilka odrobiłem, ostatecznie kończąc na piątym miejscu. Krystian udział w wyścigu zakończył na  trzeciej lokacie – relacjonuje Mateusz.

Niedzielny poranek to druga sesja kwalifikacyjna do popołudniowego wyścigu. Znakomicie spisali się w niej kierowcy z Krotoszyna kończąc tę rywalizację – Krystian, jako pierwszy, a Mateusz na drugim miejscu w klasie DN2. Sam wyścig rozpoczął się bardzo dobrze dla KM Racing Team. Ostatecznie linię mety, jako pierwszy przejechał Krystian, a jego brat jako trzeci.

Przesyłamy podziękowania dla naszych sponsorów: Agencja BiW Ubezpieczenia, Tablice24.com.pl, Gazeta Internetowa iKrotoszyn, firmie Jotkel, MC TEAM Agencja Interaktywna, Obróbka Skrawaniem Podskarbi oraz Miastu Krotoszyn, którzy wspierają nas w naszej pasji jak również kibicom którzy pojawili się na torze i nas wspierali.

Dołącz do naszego zespołu

Jeśli jesteś zainteresowany, aby nas wesprzeć, zapoznaj się z naszą ofertą sponsorską

Wspierają NAS

Ta strona została wykonana przez: MC TEAM Agencja Interaktywna

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem