Pasja
Rywalizacja
Adrenalina
Przygotowanie auta do sportu
previous arrow
next arrow
Slider

Krotoszyńska załoga KM Racing Team w WSMP na torze Slovakiaring

W weekend 19 – 21 sierpnia krotoszyńska załoga KM Racing Team wzięła udział w VII i VIII rundzie Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Tym razem był to wyjazd na nowy tor Slovakiaring w Słowacji. 

Piątek to dla nas jeden poranny trening, aby zapoznać się z nowym dla nas torem i popołudniowe kwalifikacje, które odbyły się na mokrym torze. Kwalifikacje udało nam się wygrać w klasie DN2. Sobota to już pierwszy wyścig weekendu. Pierwszy raz też mieliśmy start lotny, a nie jak do tej pory start zatrzymany – relacjonuje Mateusz.

W wyścigu krotoszyńskiej załodze udało się utrzymać pierwsze miejsce do samej mety i wygrać w swojej klasie.

Niedzielę rozpoczęliśmy od startu w drugim wyścigu. Tym razem nie było drugich kwalifikacji, a do drugiego wyścigu startowało się w tej samej kolejności, co do pierwszego. Po starcie również utrzymaliśmy swoje pierwsze miejsce. Do siódmego okrążenia prowadziliśmy z bezpieczną przewagą. Niestety później elektronika w samochodzie odmówiła posłuszeństwa i nie ukończyliśmy drugiego wyścigu – wyjaśnia kierowca.

30 września zespół KM Racing Team rozpocznie się ostatni weekend wyścigowy, w którym krotoszynianie będą walczyć o jak najwyższe miejsca na koniec sezonu 2022.

Bardzo dziękujemy naszym kibicom za doping oraz firmom, które pomagają nam w tym roku w naszym udziale w całym sezonie WSMP 2022, a mowa tu o firmach: Agencja BiW Ubezpieczenia, Tablice24.com.pl, Gazeta Internetowa iKrotoszyn.pl, firmie Jotkel, MC TEAM Agencja Interaktywna oraz Obróbka Skrawaniem Podskarbi.

Dołącz do naszego zespołu

Jeśli jesteś zainteresowany, aby nas wesprzeć, zapoznaj się z naszą ofertą sponsorską

Wspierają NAS

Ta strona została wykonana przez: MC TEAM Agencja Interaktywna

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem