Pasja
Rywalizacja
Adrenalina
Przygotowanie auta do sportu
previous arrow
next arrow
Slider

Najlepszy weekend w sezonie 2020

W dniach 18-20 września 2020 odbyła się 5 i 6 runda Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski, w których po raz kolejny wzieliśmy udział.

Na torze pojawiliśmy się już w czwartek rano, aby zaliczyć sesje treningową i sprawdzić przygotowanie aut do nadchodzącego weekendu wyścigowego.

Pierwsze kwalifikacje odbyły się już w piątek po południu. W kwalifikacja udało się nam uzyskać pierwszy i trzeci czas w naszej klasie DN2 z czego byliśmy bardzo zadowoleni.

W sobotnim wyścigu Krystian utrzymał pierwszą pozycję od startu aż do mety, kontrolując sytuację na torze. Mateusz startując z 3 pola, po starcie spadł na 4 miejsce. Dobra i szybka jazda pozwoliła odzyskać 3 miejsce już na 2 okrążeniu, a w dalszej części wyścigu przebić się na 2 pozycję. Tym samym kończymy 5 rundę WSMP na miejscu 1 i 2 w klasie DN2.

Niedziela rozpoczęła się od porannych kwalifikacji, w których udaje się nam zdobyć 1 i 2 miejsce. W wyścigu podobnie jak w sobotnim Krystian kontroluje sytuacje od startu aż do mety i dowozi kolejne zwycięstwo w ten weekend. Mateusz po zepsutym starcie spada na 4 miejsce, a w dalszej części pierwszego okrążenia po kontakcie z innym zawodnikiem na 8 lokatę. Na szczęście w dalszej części wyścigu udaje się powrócić do tempa z kwalifikacji i przebić na 3 miejsce na którym kończy wyścig.

Za nami kolejny bardzo udany weekend. Przesyłamy podziękowania dla naszych sponsorów, są to: Agencja BiW Ubezpieczenia, Tablice24.com.pl, Gazeta Internetowa iKrotoszyn.pl, firma Jotkel oraz MC TEAM Agencja Interaktywna oraz Miastu Krotoszyn, którzy wspierają nas w naszej pasji.

Dołącz do naszego zespołu

Jeśli jesteś zainteresowany, aby nas wesprzeć, zapoznaj się z naszą ofertą sponsorską

Wspierają NAS

Ta strona została wykonana przez: MC TEAM Agencja Interaktywna

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem