Pasja
Rywalizacja
Adrenalina
Przygotowanie auta do sportu
previous arrow
next arrow
Slider

Rusza kolejny sezon wyścigowy z udziałem krotoszyńskiej załogi

Już w ten weekend na Torze Poznań odbędzie się 1 i 2 runda Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski. W tej stawce – już tradycyjnie – znajdą się krotoszynianie, bracia Mateusz i Krystian Ciesiółkowie z zespołu KM Racing Team. To wicemistrzowie z ubiegłego sezonu!

Apetyty rosną w miarę jedzenia, więc oczekiwania w tym sezonie są spore… – Chcielibyśmy, aby ten nadchodzący sezon był równie spokojny, jeśli chodzi o awarie naszych aut i nieoczekiwane sytuacje, jak poprzedni. Zawsze chciałoby się jak najlepiej zakończyć sezon, ale trzeba pamiętać o konkurentach, którzy również przez czas przerwy pomiędzy sezonami, przygotowywali swoje auta. Poczekajmy do pierwszego weekendu, który trochę nam już pokaże, gdzie znajdujemy się w stawce zawodników w klasie Dywizja Narodowa 2 – studzi emocje M. Ciesiółka.

Starty w sezonie poprzedzają oczywiście długie przygotowania. – Przygotowania do obecnego sezonu rozpoczęliśmy praktycznie zaraz po zakończeniu poprzedniego. Nasze auta zostały sprawdzone w całości pod względem technicznym. Zużyte podzespoły zostały wymienione na nowe – tłumaczy kierowca. – Co do zmian wprowadzonych w samochodach, to można powiedzieć, że są to w większości zmiany kosmetyczne – dodaje.

Dołącz do naszego zespołu

Jeśli jesteś zainteresowany, aby nas wesprzeć, zapoznaj się z naszą ofertą sponsorską

Wspierają NAS

Ta strona została wykonana przez: MC TEAM Agencja Interaktywna

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem