Pasja
Rywalizacja
Adrenalina
Przygotowanie auta do sportu
previous arrow
next arrow
Slider

Tytuł I W-ce i II W-ce Mistrza Polski zdobyty

W dniach 09-10 października 2020 odbyły się dwie ostatnie eliminacje Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski, w których nasz zespół wyścigowy KM Racing Team z Krotoszyna wziął udział.

Od rana w czwartek zameldowaliśmy się już na torze w celu przygotowania i sprawdzenia aut na nadchodzący weekend wyścigowy. Mimo paru technicznych problemów udało nam się usprawnić auta. Do ostatniego weekendu przystąpiliśmy będąc na 2 i 4 pozycji w generalnej klasyfikacji sezonu.

W piątek rano odbyły się kwalifikacje do pierwszego wyścigu, które kończymy na 1 miejscu (Krystian) i 3 miejscu (Mateusz) w klasie DN2. Sam wyścig, który odbył się tego samego dnia popołudniu rozpoczyna się dla nas bardzo dobrze, utrzymujemy swoje pozycje z kwalifikacji i takie też dowozimy do mety wyścigu.

Sobota to już ruletka związana z pogodą. Na ranne kwalifikacje do 2 wyścigu wyjeżdżamy na ustawieniach na suchą nawierzchnię. Niestety tor jest mokry, a ponadto zaczyna jeszcze padać. Kwalifikacje kończymy na 4 (Krystian) i 5 (Mateusz) miejscu w klasie DN2. Z kolei popołudniowy wyścig odbył się już po suchej nawierzchni. Po dobrym starcie Krystian do pierwszego zakrętu odrabia pozycje i jest liderem naszej klasy. Mateusz z kolei po zaciętej walce w czasie wyścigu przebija się na 4 miejsce, które dowozi już do mety.

Dzięki dobrej jeździe podczas ostatniego weekendu udaje się nam zdobyć tytuł I W-ce Mistrza Polski (Mateusz) i II W-ce Mistrza Polski w klasie DN2 w sezonie 2020.

Przesyłamy podziękowania dla naszych sponsorów: Agencja BiW Ubezpieczenia, Tablice24.com.pl, Gazeta Internetowa iKrotoszyn, firmie Jotkel, MC TEAM Agencja Interaktywna oraz Miastu Krotoszyn, którzy wspierają nas w naszej pasji.

Dołącz do naszego zespołu

Jeśli jesteś zainteresowany, aby nas wesprzeć, zapoznaj się z naszą ofertą sponsorską

Wspierają NAS

Ta strona została wykonana przez: MC TEAM Agencja Interaktywna

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem