Pasja
Rywalizacja
Adrenalina
Przygotowanie auta do sportu
previous arrow
next arrow
Slider

Wspaniały początek sezonu 2020

Z dwumiesięcznym opóźnieniem rozpoczął się w końcu sezon w ramach Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski. W pierwszy weekend lipca na linii startu ponownie stanęła krotoszyńska załoga KM Racing Team.

Po usunięciu wszystkich usterek przystąpiliśmy do pierwszego weekendu wyścigowego w tym roku. Już od początku zawodów okazało się, że będziemy bardzo konkurencyjni. Piątkowe kwalifikacje kończymy na 2 miejscu 0.2 sekundy za liderem naszej klasy.

Po starcie w sobotnim wyścigu obejmujemy prowadzenie. Błąd lidera na starcie pozwala się nam wysunąć na pierwsze miejsce. Niestety w połowie wyścigu również i nam przytrafia się błąd i spadamy na 2 miejsce, które utrzymujemy już do końca wyścigu.

Niedzielne kwalifikacje udaje nam się wygrać w swojej klasie i do startu w 2 wyścigu weekendu przystępujemy z pierwszej pozycji. Niestety już na samym starcie tracimy tą pozycję. Mimo zaciętej walki o pierwsze miejsce na metę dojeżdżamy jako drudzy.

Weekend możemy uznać za bardzo udany. Aktualnie przygotowujemy się do kolejnego weekendu, który również odbędzie się na Torze w Poznaniu w dniach 28-30 sierpień 2020.

Przesyłamy również podziękowania dla naszych sponsorów: Agencja BiW Ubezpieczenia, Tablice24.com.pl, Gazeta Internetowa iKrotoszyn, firmie Jotkel oraz MC TEAM Agencja Interaktywna oraz Miastu Krotoszyn, który wspiera nas w naszej pasji.

Dołącz do naszego zespołu

Jeśli jesteś zainteresowany, aby nas wesprzeć, zapoznaj się z naszą ofertą sponsorską

Wspierają NAS

Ta strona została wykonana przez: MC TEAM Agencja Interaktywna

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem