Pasja
Rywalizacja
Adrenalina
Przygotowanie auta do sportu
previous arrow
next arrow
Slider

Wymarzony początek sezonu 2021

Z powodu przełożenia terminu 1 i 2 rundy, które miały się odbyć w maju, przystąpiliśmy do rywalizacji w Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski z miesięcznym opóźnieniem. Ze względu na dużą liczbę zawodników (180 aut) weekend rozpoczął się dla nas już w środę po południu, tj. 09.06 2021.

Czwartek był dniem treningów oraz odbioru administracyjnego i technicznego auta. Po udanych treningach byliśmy gotowi do pierwszej w tym sezonie rywalizacji w klasie DN2 (auta do pojemności 1300 ccm).

W piątek odbyły się pierwsze kwalifikacje weekendu, w których razem z bratem wywalczyliśmy 1 i 2 miejsce w swojej klasie.

Z kolei sobota to start do pierwszego wyścigu w sezonie 2021. Od startu do mety kontrolowaliśmy z bratem sytuacje w wyścigu i dowieźliśmy pierwsze i drugie miejsce do mety.

Ostatni dzień rywalizacji to poranne kwalifikacje, w których również zajmujemy kolejno 1 (Krystian) i 2 miejsce (Mateusz). Po południu odbył się drugi wyścig weekendu. Po starcie brat utrzymał pierwsze miejsce. Ja z kolei po problemach na starcie spadłem na 3 miejsce. Już na pierwszym okrążeniu wyjechał na tor Safety Car za którym podążaliśmy przez dwa okrążenia. Po restarcie wyścigu już na kolejnym okrążeniu udaje się mi odzyskać drugie miejsce i również tym razem wraz z bratem kończymy wyścig na 1 i 2 miejscu w klasie DN2 i generalnej klasyfikacji wyścigu.

Weekend był dla nas bardzo udany. Chyba nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego początku sezonu. Już teraz przygotowujemy się do startu w 3 i 4 rundzie WSMP, która odbędzie się za niespełna 3 tygodnie tj. 02-04.07.2021 również na Torze Poznań, na którą już teraz wszystkich serdecznie zapraszamy.

Przesyłamy również podziękowania dla naszych sponsorów: Agencja BiW Ubezpieczenia, Tablice24.com.pl, Gazeta Internetowa iKrotoszyn, firmie Jotkel, MC TEAM Agencja Interaktywna, Obróbka Skrawaniem Podskarbi oraz Miastu Krotoszyn, który wspiera nas w naszej pasji jak również kibicom którzy pojawili się na torze i nas wpierali.

Dołącz do naszego zespołu

Jeśli jesteś zainteresowany, aby nas wesprzeć, zapoznaj się z naszą ofertą sponsorską

Wspierają NAS

Ta strona została wykonana przez: MC TEAM Agencja Interaktywna

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem